Częstochowskie Stowarzyszenie zaprasza osoby (niepalące oraz nie spożywające alkoholu) poszukujące pracy oraz wszystkich chętnych do pracy wolontaryjnej na rzecz naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy wszystkich osoby pełnioletnie i dojrzałe do działania, którzy mogliby dać wsparcie osobom próbującym przezwyciężyć życiowe trudności.

Jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś pomocy, to wiesz jak ważne jest jej otrzymanie. Jesteśmy przekonani, że działalność w Stowarzyszeniu przyczyni się do podniesienia świadomości wolontariuszy, a w myśl zasady „Pomagając innym - pomagasz sobie” przyniesie korzyści nie tylko Stowarzyszeniu ale tez im samym.

Pamiętaj: pomaganie wzmacnia!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: 785 575 802 /telefon do Stowarzyszenia

Zwracamy sie do Państwa w imieniu własnym i Zarządu Stowarzyszenia, jako do ludzi dobrej woli, z uprzejmą prośbą o rozważnenie możliwości wsparcia naszej działalności. Mając na uwadze statusowe cele organizacjipodjęliśmy starania o uruchomienie własnym sumptem miejsca bytowania dla naszych członków, którzy pozostają bez przysłowiowego dachu nad głową. W sprawie tej wystąpiliśmy do władz Częstochowy, które obiecały nam oddać w użytkowanię działkę przy ulicy Stawowej.

Aktualnie mamy do czynienia jednak z sytuacją patową, ponieważ zarówno radni jak i Zarząd Miasta, oczekują od nas gwarancji ze strony potencjalnych sponsorów przedsięwzięcia, z kolei zaś sami zainteresowani udzieleniem nam pomocy, chcieliby wiedzieć w jaki sposób zostanie ona spożytkowana. Powoduje to powstanie swoistego "sprzężenia zwrotnego" w wyniku którego nasze starania utknęły w martwym punkcie. Chcąc przełamać ten impas prosimy o potwierdzenie, że możemy liczyć na Państwa wsparcie przy realizacji tej inwestycji.

WPIS KRS

POSTANOWIENIE